Sint Antonius
Home>Nieuws>Enthousiaste ouders na bezoek van ons project

Enthousiaste ouders na bezoek van ons project

donderdag 8 maart 2018

Eindelijk was het zo ver! Zoals u weet werken we in de groepen 3 t/m 8 al een aantal weken in projectvorm aan de zaakvakken. Groep 3/4 is op wereldreis geweest, ‘Ik hou van Holland’ was het thema in de groepen 5 en 6 en de groepen 7 en 8 hebben een beleefmuseum gemaakt over wereldsterren.

De opkomst van de ouders/verzorgers was bijzonder groot (fijn om te zien) en het enthousiasme van onze leerlingen was al niet minder.

In de verschillende groepen of in de centrale hal kon je bijvoorbeeld soep proeven uit een bepaald land, uitleg krijgen over Anne Frank, bijgepraat worden over het aantal doelpunten van Johan Cruijff, Sven Kramer zien winnen op het digibord van groep 5/6 en door de Jungle lopen in groep 3/4 met heuse vissen (piranha’s?).  Ondertussen kon je zo maar oog in oog staan met de oogstrelende Marie Antoinette (1717-1780) of een  stoere soldaat in volledige uitrusting. En wat dacht u van een spectaculaire maanwandeling gewoon in onze school.

Moe maar voldaan zijn we om 14.00 uur gestopt en kunnen we terugkijken op een succesvol en leerzaam project.

Voor ons fotoalbum klik op één van de foto’s